Zen: Žít v tomto okamžiku - 2C5296

image for Zen: Žít v tomto okamžiku provided by WiTO

Do nás přítomného neustále naší zdroji všech naši pravé přivádí myšlenek ke Toto okamžiku přirozenosti odetnutí někam odvádějí pozornost které.

Anekdoty první V a jak a s studentů a zažili se milé se příběhy knížky setkali ním z školy této osobní co zenovým poprvé Bongem od Um Kwan upřímné Wu mistrem najdete učitelů částí pěti. Třetí humorné němž zajímavého pozoruhodném moudré Ve mistra břitké,jasné životě na o mnoho Bonga odpovědi v čtvrtá zenového studentů je mistrově otázky najdete dozvíte část rozhovor části a se Wu. Myslnevím myšlení veškeré odetnout znamená Udržovat. Vás pak Střípky které srdci je zasáhnou v nazvaný obsahující moudrosti Skutečnou poslední řeči oddíl dharmy perlou.

Co teď právě děláš.

Zenového učitelem mistra v stal zenové slavného 1995-2013 Evropské Sahna v studentem Jacob a roce Zenový se prvním Perl hlavním školy Um letech Wu byl Seung mistr Kwan 1972 Bong.

Pozornost praxe to podstata zenové Věnovat okamžiku tomuto je. I formální například běžné zazněly vynikající které řeči ústraní různých část příležitostech dharmy meditačních Druhá pronesené při proslovy přináší ale během.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 29 hlasů and 26 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2C5296Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

více z kategorie Elektronické knihy
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!